top of page
Untitled

Practice Psychology

Ваше душевне здоров'я у надійних руках

 🖐🏻 Намагаєтеся впоратися із душевним болем, горем, залежністю, тривожністю чи адаптуватися до масштабних змін у житті?  Можливо, настав час звернутися за професійною психологічною допомогою.  Я сертифікований Практичний Психолог, веду прийом до м. Києва.  Готовий підтримати вас на шляху до емоційної рівноваги та самопізнання.  З першого дня практики я дбаю про душевне здоров'я своїх клієнтів.  Іноді життя відчуває нас на міцність або стає безрадісним, і моя робота полягає в тому, щоб направити вас на шлях набуття гармонії, рівноваги.  Моя мета - допомогти вам краще зрозуміти себе і швидше прийняти зміни, знайти в будь-якій ситуації гарне рішення!  🖐🏻

Подробнее
Главная: Приветствие
4DFA6AF2-7C42-4D71-BBA1-903FF71D3586.jpeg

Автор 

Буває ваші проблеми не в тому чого ви не знаєте, а в чому ви впевнено помиляєтеся

Главная: Известные цитаты

Про Психолого-регуляційні методи 

Прямуючи на шлях самосцілення 

Я застосовую ефективні методи психолого-регуляції спрямовані на самопізнання, саморегуляцію які допомагають клієнту прийняти ситуацію та свої почуття до неї.  Важливо розуміти, що психолого-терапія - це не чарівна пігулка і не засіб швидкої дії, це процес лікування, який вимагає участі та залучення від клієнта анітрохи не менше, ніж від психолога.  Методи спрямовані на подолання блокувань та формування нових якісних психологічних можливостей. І в результаті, роблячи невеликі кроки до позбавлення від саморуйнівної поведінки, поступово долаючи зневіру, страх і біль, можна повністю змінити своє життя.

Подробнее
Untitled
Главная: О терапии

Мої послуги 

Підтримка на кожному єтапі 

Консультування та реабілітація ПТСР Бойової травми 

Завжди до ваших послуг 

Мої психотерапевтичні сеанси спрямовані на вирішення поточних проблем пацієнтів, розвиток позитивного мислення та вироблення нових схем поведінки.  Я допоможу переосмислити способи реагування в різних ситуаціях та дам практичні навички, які допоможуть діяти у важких життєвих обставинах.  Я впевнений, що Психіатричне консультування з індивідуальним підходом принесе вам корисний досвід.  Зв'яжіться зі мною, щоб записатися на прийом.

Untitled

Приватне психологічне консультування


Щлях до щастя та здоров‘я 

Якщо вам потрібний кваліфікований психолог, який працює в такій сфері, як Приватне психологічне консультування, ви зайшли за адресою.  Я допомагаю своїм пацієнтам знайти внутрішні ресурси, щоб упоратися зі скрутними ситуаціями і виробити нове ставлення до життєвих випробувань.  Запишіться на прийом та дізнайтеся, чим я можу вам допомогти.

Untitled
Главная: Услуги
Главная: Pro Gallery
bottom of page